Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ha egy zománc festékre az van...

Ha egy zománc festékre az van írva, hogy "a felület előkészítéséhez rozsdaoldó vagy rozsdaátalakító alkalmazása tilos! ", akkor ez mit jelent, ha mégis roszdamaróztam előtte a lemezt (kaput)?

Figyelt kérdés

A festék neve Egrokorr kerítésfesték, alapozó és zománc egyben - fára és fémre.

Valakinek valami tapasztalata? Miért tilos? Milyen lesz a festés? Valami kémiai reakció miatt, vagy mi? Lepörög?



2013. okt. 28. 14:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hiszem ,hogy kaput,csak ledobhatja a festéket.A rozsdaoldó még megszáradás után is dolgozik .
2013. okt. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Túl vagyok a festésen. Azt vettem észre, hogy ahol hígabb lett a festék, ott kissé átütött fátyolos foltokban a rozsdamaró. Ahol viszont egyből vastagon takart, ott egyenlőre szép. No, nemsokára megszárad, és utána majd kiderül, mi lesz. Ha így marad, akkor ki tudom javítani és ha szerencsém van, később száradás után sem változik.
2013. okt. 29. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!