Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ti minek alakítanátok ki a...

Ti minek alakítanátok ki a plusz 1 szobát?

Figyelt kérdés
kapok egy 3 szobás panellakást. 1-1szoba a nappali és a háló, a 3. lehetne gardróbszoba (akkor a hálóból nyílna) vagy vendégszoba, esetleg lehetne kondiszoba (szobabicikli, futópad, súlyzók, 2szemelyes infraszauna). Igazából mindig is szerettem volna gardróbszobát, de a vendégszoba is jól jönne olykor, a kondiszoba meg magáért beszél...
2013. nov. 1. 01:35
 1/4 anonim válasza:
Kondiszoba, egy ággyal meg egy éjjeliszekrénnyel, vagy egy kicsi szekrénnyel, így kondizhatsz is, meg szükség esetén elfér benne egy vendég. De vehetsz egy kanapét is, és ha több vendég van, akkor kihúzzátok. Mondjuk nem tudom mekkora az a szoba, és mennyi kondigépet szeretnél oda.
2013. nov. 1. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi már kialakítottuk a megmaradt plusz szobát amit elneveztem Mosolyszobának.A házból bárhonnan közlekedünk minden alkalommal keresztül megyünk rajta.A berendezése:sok könyv,tv,cd,videó és amit szórakozásnak lehet nevezni.Gyönyörű a helyiség amikor a nap besüt és pont emiatt lett a neve mosolyszoba.
2013. nov. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel.
2013. nov. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 lali az állat ***** válasza:
Nálunk gardrób.
2013. nov. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!