Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » A fényezés menete a következő?

A fényezés menete a következő?

Figyelt kérdés

1 a felületet fémtisztára csiszoltam

2 a horpadásokat kigittelem

3 szórógittel lefújom a felületet

4 vizesen p800-as vagy 1000-es vízpapírral felcsiszolom

5 áttörölgetem nitrohígítós ronggyal

6 színre fújom min 2 rétegben

esetleg kihagytam valamit, vagy a szórógitt előtt kelene valami alapozó a felületre?



2013. nov. 2. 18:30
 1/1 anonim válasza:
Attol fugg mit szeretnel. Ha csak a verdadat csinaltad meg es tisztaban vagy vele, h nem tudsz gyari minoseget eloallitani, akkor tokeletesen megfelel. Kello apolas melett (evente egy wax) akar 10-15 evig fent marad. De ha gyari minosegben akarod csinalni legkozelebb, en hanyagolnam a nitrohigitos rongyot, inkabb egy szoro pisztollyal csinald mert az autogyarakban is az egesz karosszeriat beleaztatjak egy hatalmas nitros medencebe bar gondolom neked nincs olyan, akkor fujni kene. Aztan a szinre fujas elott mindenkeppen szoro pisztollyal kell felvinned egy tapadast segito reteget, amit 2szer 3 szor is megkell ismetelni ha szukseges, es csak azutan johet a festeg 1 vagy 2 retegben (attol fugg ha csunya a kaszni es feheret nyomatsz akkor ketto reteg) es ha kesz van a szin, akkor johet a vedolakk! Ez mar gyari minoseg es 50 evig is fent marad bar az nem garantalt ha nem apoljak akkkor elkopok elfenytelenedik 5-10 ev alatt. De ahogy te csinaltad az is jo szerintem.
2013. nov. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!