Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Szerintetek az mennyire nézne...

Vivike02 kérdése:

Szerintetek az mennyire nézne ki jól ha a szobám falának kicsit több mint a fele világoskék lenne majd színátmenetesen sötétedne és a plafon is sötét kék lenne? A plafonon pedig kis világítós csillagok lennének?

Figyelt kérdés
2013. nov. 15. 22:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A kék szín hideg, a sötét szín a plafonon összenyomja a teret. Ha ezt akarod, akkor rendben.
2013. nov. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a fal nagyon jól nézne ki, de nekem jobban tetszik a világos plafon. Ha nagy a szobád, és nem bánod, hogy összenyomja a teret, akkor nyugodtan fesd sötétre, nem néz majd ki rosszul.
2013. nov. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Hát szeretem a kék minden árnyalatát... és most ezért nem tudom hogy ez megint csak egy tipikus hülye ötletem vag ki is nézne valahogy a szobám.

Ha valakinek van tippe írjon:)

2013. nov. 15. 23:00
 4/16 anonim ***** válasza:
Jól nézne ki, ha szereted a kéket.
2013. nov. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Magas a szobám de úgy hosszúságra nem annyira nagy...De én ezekhez nem annyira értek hogy mi számít nagynak
2013. nov. 15. 23:07
 6/16 A kérdező kommentje:
Ha fordítva lennének a színek akkor milyen hatást keltene??
2013. nov. 15. 23:47
 7/16 anonim ***** válasza:
a sötét szín miatt a fény is másképp hat, kevésbé fog szétverődni, sok elnyelődik és sötétebb lesz a szoba-több fény kell a rendes megvilágításhoz. főképpen a mennyezet veri szét a csillár fényét és a fal felső része.
2013. nov. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

én is kedvelem a kéket, ez ne tartson vissza. :)

Viszont az igaz, hogy ha felül lenne sötét, az lenyomja a teret..de azt írod magas a szoba fala..akkor sztem okés..:-))


De ezt a megoldást elég nehéz szépen, igényesen megcsinálni...de sok sikert hozzá, majd dobj egy fotót ide! :)

2013. nov. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A mennyezet mindenképpen a legvilágosabb árnyalat legyen ne a sötét. A mennyezetnek szét kell szórnia a lámpa fényét nem elnyelni. Minél több a sötét árnyalat annál erősebb világításra lesz szükségec.
2013. nov. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A színátmenetes festést hogyan gondoltad megoldani?
2013. nov. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!