Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Zsákos meszet, hogyan lehet...

Zsákos meszet, hogyan lehet hengerel felhordhatóvá tenni?

Figyelt kérdés
A boltban kapható festők által vödrös mésznek hívott anyaggal könnyű dolgozni , ha nem akarok korongkefét használni ,de szerintem nem olcsó . Probáltam egy receptet Mész,lenolaj,bécsi fehér,fehér cement , de nem lett hengerezhető . Ha valaki tud egy jó megoldást megköszönném !

2013. nov. 25. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Mész,étolaj,vagy lenolaj,budai föld .Cement semmi kép sem .

A megszűrt meszet permetezni szokták ,ez hengerrel nem hiszem hogy menni fog .

2013. nov. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sehogy. a bolti az már speciálisan átdolgozott mész -hengereken őrlik a kívánt szemcseméret és állag miatt, esetleg adalékolják..
2013. nov. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem tudom..Tescoban 20 liter 1800 forint, ha ez nem olcsó akkor inkább kisérletezgess tovább, bár hülyeségnek tartom, mert úgysem lehet hengerezni, de ha mégis lehet és közben valamit elkutyulsz akkor majd elkezd szépen leperegni, aztán a végén úgyis a vödrös mészfestéket kell megvenni..
2013. nov. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A vödrösben olyan állagjavítók vannak amitől nyúlós lesz akár egy diszperziós műanyagfesték. Terül akkor is ha sűrű, nem repedezik be. Ezt a zsákossal nem lehet megtenni, mert rögtön fröcskölne, ami valljuk be nem csak koordinálatlanul koszol, de elég balesetveszélyes is védőszemüveg ide vagy oda. Most kentem keimes meszet, az valami mesés anyag, igaz marha drága.
2013. nov. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!