Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ha leszigeteltem az ablakokat...

Józan Paraszt kérdése:

Ha leszigeteltem az ablakokat körbe szilikon gumival, akkor a küszöbökön mért főj a szél továbbra is?

Figyelt kérdés
Le van szigetelve minden ablak,igaz régiek,de jól megcsináltam,erre lerakom az öngyújtót a küszöbre és rendesen fújja a huzat.De mért?Már teljesen rosszul vagyok.

2013. dec. 20. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:

1. Hiába szigeteled le a régi ablakot az úgy is szelelni fog mivel elvan vetemedve!

2. Az ablaknak nincs küszöbe csak az ajtónak!

3. Ha az ablak alsó részére gondolsz akkor tegyél oda még egy réteg szigetelést!

2013. dec. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát azért jön be alul a levegő,mert ott légrés van még .

De ha netán valamilyen kályha megoldással fűtesz.

,akkor erre bizony szűkség is van . Csak nyugi,mert kiver a veríték,és még az is hideg lesz .

2013. dec. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem megfelelő nagyságú szigetelést tettél az ablakokra. Én is pont ma csináltam, de a "huzat" rögtön megszűnt. Ha olyan az ajtód, akkor arra is lehet tenni. Bár nem túl tartós és jó megoldás, de ezt a néhány 100 forintot megéri szerintem, én elégedett vagyok, bár még korai elkiabálni, lekopogom.
2013. dec. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az ajtó küszöbén néztem a huzatot.A szigetelés elég vastag,lehet ratyi az ablak.
2013. dec. 21. 10:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyílt égésterű kazánod, vízmelegítőd, vagy bármilyen hagyományos kéménybe kötött eszközöd van-e? Esetleg szabadba kivezetett szagelszívód? Ezeknek mindnek van kapcsolata a "külvilággal", tehát felelősek a huzatért. Ha a szagelszívón kívül bármelyikre igen a válaszod, tegyél fel CO érzékelőt és szigeteld le az ajtót is nyugodtan.
2013. dec. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A válaszom igen,vegyes tüzelésű kazim van.éjféltől reggel 7 ig 24 ről 16 fokra hűl a szoba,igen nagy lehet a huzat:)
2013. dec. 22. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!