Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Fehér bútorlapon a sérülést...

Fehér bútorlapon a sérülést hogyan tudom javítani?

Figyelt kérdés

2013. dec. 23. 17:55
 1/4 dirtboy ***** válasza:
cserével,a bútorlap felületét nem lehet újra laminálni,másikat kell berakni a helyére.
2013. dec. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos magyarul nem találom a szert. Bao-Hartwachs. Én egy német kollégámtól kaptam, és az ajtófélfán levő karcolást tüntettem el vele. Ha nagyítóval keresem, akkor megtalálom a helyét, de ha idegen ránéz, nem veszi észre.


[link]

2013. dec. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 dirtboy ***** válasza:

ezt kréta vagy zsírkréta néven meg tudod venni fatelepeken ahol bútorlapokkal foglalkoznak.

ezek lepercent élek javítására van valamint élek halványítására.

pl ha wengével dolgozunk és nem abs hanem sima 0,8as élfóliát ragasztunk az élre akkor a sarkánál látszik egy fehér csík.

a krétával pedig ezt ellehet tüntetni de azért még úgy is látszódni fog.

a bútor lapján viszont nem nagyon lesz jó valamint mivel fehér kréta kell ezért az koszolódni is fog,így el fog ütni idővel a laminálástól.

csak akkor érdemes megpróbálni vele ha olyan helyen van a sérülés ahol nem ér a laphoz semmi.

2013. dec. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!!
2013. dec. 23. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!