Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Egy ilyen lakásból hogyan...

Egy ilyen lakásból hogyan lehetne kihozni a maximumot?

Figyelt kérdés

Szeretném minél jobban tágítani a teret. A kisszobát hálónak szeretnénk kialakítani (bár ha valakinek van más ötlete, azt is szívesen fogadom)

Minden apró ötlet nagyon érdekelne! (falak színe, csempék színe,stb..)

[link]

A lakás 43nm, a nappali 20nm a félszoba, a konyha és a nappali egyaránt 6 nm, a fürdő 3 a kamra pedig 2!


2014. jan. 5. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:

A kisszobát, konyhát, folyosót összenyitnám nappalivá és hátulra tenné a hálószobát. Gondolom a fürdőt nem lehet máshova átpakolni, bár az lenne a jobb, ha az is hátra kerülhetne és akkor elöl lenne egy nagy nappali.

További ötletek jók vannak a neten, lehet tanulni aszínekből, formákból:

[link]

2014. jan. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én is összenyitnám a kisszobát és a konyhát a folyosóval, jobb lenne a térérzet. a kamrát mindenképp megtartanám, és olyan tárolási megoldásokat alkalmaznék hogy a lehető legjobban ki tudjam használni benne a helyet.

a jelenlegi nappaliban az ajtótól jobbra kialakítanék egy kis hálósarkot, egy térelválasztó polccal el is lehet rejteni egy picit :)


a másik részében pedig tv, kanapé, könyvespolcok lennének.

a beépített szekrény nagyon jó helyen van, max annyit újítanék rajta hogy tolóajtósra cserélném.


a színeket rád bízom, biztos vannak kedvenceid. nekem személy szerint a narancs és a lime párosítása a nagy szerelem :)

2014. jan. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Arra azért gondolj, ha sokat főzöl nem biztos, hogy praktikus a konyha falát is kivenni. Nekem is amerikai konyhás nappalim volt, amit 2 év után megszüntettem, mert még a fenti szinten is terjengett a kaja szag.

Én a nappaliból csinálnék 1 szobát és 1 fürdőt, a konyhát meghagynám zárhatóra (én japán üvegfallal választattam le, hogy ne csak hasznos, hanem mutatós is legyen). A szobát, a közlekedőt és a fürdőszobát egybenyitnám. Ha a kamrát teljesen kihasználod, akkor azt is meghagynám szintén egy egyedi fallal.

2014. jan. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bár az ötletek nem rosszak, de falbontást nem szeretnék, szeretném úgy meghagyni az egészet ahogy van. Inkább magára az elrendezésre lennék kiváncsi, hogy mit hova tennétek, milyen színekkel, stb..
2014. jan. 12. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!