Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » A dulux 2,5 lieteres falfesték...

A dulux 2,5 lieteres falfestéke mekkora felületre elég?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy írja, hogy 35 négyzetméterre elég, de nálam 40 négyzetméteres a szoba, kifutná szerintetek belőle?

2014. jan. 23. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez attol fugg, hogy milyen vekonyan fested a falra.

Van- e mas szin a falon, amit elamarsz ezzel takarni? Tapetas-e, ha igen, milyen?

Esetleg siman falra,festened?


En azt tanacsolnam, hogy vegyel kettot es max. bontatlanul visszaviszed a masodikat, ha nem kelett. Csak a blokk legyen meg.

2014. jan. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég lesz, nagyon kiadósnak találtam azt, amit használtam (készrekevert, világos szín, hengerrel festve). Úgy számoltam, hogy két rétegben kelleni fog nagyjából az egész vödör, végül a fele megmaradt.
2014. jan. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Halvány zöld a fal, és erős rózsaszínt szeretnék most, egy rétegben! Remélem, hogy elég lesz rá!
2014. jan. 23. 18:57
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
Nem lesz elég, mert értelemszerűen 2x kell lekenned, hiszen komplementerekről beszélünk. Szürke foltos lesz a széleknél akkor is ha alig hígítod. Erre akár fogadni is mernék. Persze vannak laikusok akiknek ez nem gond vagy fel sem tűnik. Ha drágának tartod, akkor egy olcsóbb, nagyjából a végleges zöldre előszínezett festékkel egy rétegben kenjél alá.
2014. jan. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!