Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hogy lehet régi, közel 100...

Hogy lehet régi, közel 100 éves gyékény kovásszárítót restaurálni?

Figyelt kérdés
Még a dédimék padlásáról került elő, elég viseltes állapotban. Gondoltam rá, hogy leporolom, és lelakkozom. De rendeltetésszerűen szeretném használni, és a lakk nem biztos, hogy jó az egészségre. Valami ötlet? Egy szakajtó szétesett, így nem akarom, hogy ez is annak a sorsára jusson. Azt nem tudom mi ette szét, száraz, fányvédett helyen volt pedig. Most építem vissza az eredeti kemencét, így szeretném az eredeti edényekkel berendezni. Használva persze csak alkalomadtán lenne, évente 4-5x.
2014. jan. 28. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:

legalább egy képet feltehetnél róla...


Amúgy nem nagyon lehet/érdemes ezeket "restaurálni".

Ha az amire gondolok, akkor simán ki kell dobni és venni egy másikat. :-/


Tegyél fel képet!

2014. febr. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát ilyet már nem kapsz! :) Ha kapsz is, de nem ilyet! :D Mnt a régi szakajtó, olyan gyékényből font, és családi darab, szóval nem kuka! :D Akkor lelakkozom, és elrakom így.
2014. febr. 1. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!