Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hungarocellel szigetelni?

Hungarocellel szigetelni?

Figyelt kérdés
Lapos tetős 4 emeletes ház legfelső szintjén lakom. 10 nm-en leszakadt a menyezet, a beton van a fejem felett. A kérdésem az lenne, ha leveretem a maradék vakolatot és hungarocell lapokat rakatok fel, csak a menyezetre, az oldalfalra nem, nem fogok penészedni, mert fölöttem már csak a tető van?
2014. febr. 7. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:

nem fog.


ágyazd be az XPS lapot. Ne EPS legyen, hanem XPS. Ebbe nem megy bele a páta és ha beágyazod, nem is csapódik ki, mert helye sincs.


A beágyazás azt jelenti, hogy csemperagasztóval a teljes felületet fogaszott st stb stb


és üvegszövet hálót ráfeszítesz és azt is beágyazod


glett és festés

2014. febr. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Szakember fogja csinálni, csak bennem azért merült fel a penészesedés, mert fölöttem nem fút már senki, klíma is van ebben a helyiségben.
2014. febr. 7. 19:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűbb ha gipszkartonoztatod a mennyezetet.
2014. ápr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!