Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Budapesten keresünk beltéri...

Budapesten keresünk beltéri ajtókat. Ismertek megbízható helyet elérhető áron?

Figyelt kérdés
3 normál méretű ajtó (ezekkel nem is lenne gond), de 2 egyedi megoldás kellene, helyszűke miatt. A két egyediből az egyik egy zajmentes harmonika ajtó lenne (ritkán csukott helyiség, konyha), a másik valami toloajtós megoldás, mert szekrény mögé csúszna be, nincs hely nyíló ajtónak (hálószoba). Szóval nem vagyunk egyszerű esetek. :) Ismertek türelmes, jó szakembert, aki ezt meg tudná nekünk oldani nem csillagászati összegért?
2014. febr. 14. 10:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Még csak annyit, hogy rengeteg internetes oldalt végignéztem, de nincs 50.000.- forintunk egy darab beltéri ajtóra, még akkor sem, ha az szuper minőség, hisz ez 5 ajtó esetén már 250.000.- Ennyiért komplett helyiségeket újítottunk fel tavaly. Szóval valami barátibb ár/megoldás kellene :$
2014. febr. 14. 10:06
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha normálist akarsz akkor fizetned kell.
2014. febr. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na igen. Ezt én is tudom, minden téren így van. De ha nem engedheted meg magadnak, és nincs a lakásban egyetlen darab ajtó sem, akkor a kevésbé szuper minőség is jó, csak el tudd választani a szobákat, nem? Bocs, de attól, hogy igényeim lesznek, még pénzem nem lesz több.
2014. febr. 14. 10:14
 4/4 anonim ***** válasza:

IOtt van néhány ajtó:

[link]


Lehet kapni festetlen MDF ajtókat már 12-15 ezer környékén, hagyományos farostlemez ajtókat 10 ezertől szerte az országban. (Bár ezeket inkább vidéki tüzépeken kell keresni). Én Kerepesről hoztam a nyílászárókat.

[link]

2014. febr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!