Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Van-e aki most cserélt,...

Van-e aki most cserélt, újított fel tetőt? Kb. mennyire jön ki m2-re?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sok tényező befolyásolja, igazából csak egy "átlagárra" vagyok kíváncsi.

2014. febr. 14. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenestul kb 10e Ft, anyagarral es munkadijjal egyutt. Nekunk a regi cserepeket szedtek le, helyette zsindely lett felteve.
2014. febr. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ebben az árban a faanyag is benne van?

Amúgy én is hallottam már az új cserepekről rossz véleményeket, tehát gondolom érdemes cserepeslemezre váltani, és igazából azért írtam ki a kérdést mert van 2 házunk amelyre majd ráférne egy tetőcsere, az egyik nem olyan nagy, a másik már viszont elég nagy (itt más bajok is vannak), hogy kb. tudjunk mihez viszonyítani.


Igazából a nagy házon azok a kb. 70-80 éves cserepek vannak, azok aránylag még elég tűrhetőek, inkább majd a faanyag fogja megadni magát, a másikon már újabb fajta van (70-es években épült), de ott meg borzasztó sz.rok a cserepek, mállnak, durrognak szét, ott azért kellene ilyet véghezvinni, és akkor meg már érdemes lenne a faanyagot is cserélni egy kalap alatt.

2014. febr. 23. 20:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a régebbin a tetőgerendák jók, pl. valódi vörösfenyőből készült, akkor a lécezést kell lecserélni, akár vissza is kerülhetnek a 70-80 éves (pl. hornyolt) cserepek.
2014. márc. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!