Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Műanyag díszcsíkot mivel...

Műanyag díszcsíkot mivel tudok felragasztani a falra? Mihamarabb kellene!

Figyelt kérdés
Mivel itt a tavasz, újra festjük a szobámat. A szobám 1,5 méterig piros, attól felfele narancssárga színű. A színek találkozásához díszcsíkot szeretnék ragasztani ami nem papírból van, hanem leginkább a rendőrségi szalaghoz/kordonhoz tudnám hasonlítani. Ilyen műanyag, vagy fólia, szinte ugyan az. Nos, azt milyen ragasztóval tudnám felragasztani, hogy ott is maradjon és tartós is legyen? Remélem van itt valami szakember aki tudna segíteni! :D Előre is köszönöm! :)

2014. márc. 22. 23:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Tapétaragasztó...
2014. márc. 23. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valamilyen szilikonnal, vagy pl pálmatex-el.
2014. márc. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2014. márc. 23. 13:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Én egyszerű csirízzel raktam fel diszperzitre.Egyenletesen kell elosztani a csíkon és akkor nem válik le.

(csiríz receptet nem tudom fejből,netről szedtem le,só,víz és liszt kellett hozzá asszem,de az arányokra nem emlékszem)

Tapétaragasztó is tuti jó,de nekem pont nem volt itthon.

2014. márc. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!