Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Vályogháznak ha omlik a fal...

Vályogháznak ha omlik a fal alja azt érdemes és lehetséges helyrehozni?

Figyelt kérdés
Nincs alapja a háznak..
2014. ápr. 4. 00:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Neked nem! Keress szakembert (Vagy legalább aki érti, hogy miröl van szo!)
2014. ápr. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy omlik? A vakolata omlik lent, vagy maga a fal morzsólódik, mert mondjuk kitúrta valami állat?


Igen, érdemes, lehetséges helyrehozni és kell is, mielőtt összedől!


Ha csak a vakolat, azt lehet tapasztani....

Ha meg a fal, akkor ki kell pótolni a lyukakat, téglával, betonnal, bármivel, nem kell azért vályogot csinálni...


Alapozni meg lehet utólag, méterről méterre, de az igen drága dolog, sok pénzt kérnek érte!

2014. ápr. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen sok pénzt kérnek érte de ha magad csinálod viszonylag olcsón kijön. Én is meg csináltam az enyémen az utólagos alapozást és szigetelést a falam olyan száraz mint a sivatag.
2014. ápr. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Magadnak? És hogyan? Azért gondolom nem egyedül csináltad...


Egyébként komolyan érdekelne, hogy hogy csináltad!

2014. ápr. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze nem egyedül a család segített .40 M2-es kis ház 2 nap alatt 150 ezerből ki jött ebbe benne van az 50 ezres betonkeverő is. 5-Éve csináltam. A módszert felénk paucsolásnak hívják. Ki ásod a fal alját 40 cm-er mélyen 1 méter hosszban majd 1 métert kihagysz. Aztán megint ásol. Ha körbeértél foliát húzol át a fal alatt és ki öntöd betonnal. Egy hét múlva meg csinálod a fenn maradt részeket és kész.
2014. ápr. 5. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!