Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hol tudok pont ugyanilyen...

Hol tudok pont ugyanilyen konyhabútort, járólapot és csempét venni?

Figyelt kérdés

Az előző tulajjal sajnos nem tudom felvenni a kapcsolatot, hogy megkérdezzem, hol vásárolta ezeket, ezért teszek egy kísérletet itt. (Szeretnénk apróbb átalakításokat végezni.)


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2014. ápr. 30. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy egy asztalos tud neked ilyen szekrényt csinálni. Ez a szín elég kedvelt, nem gondolom, hogy nehéz lenne ilyet szerezni. Ha nem csináltatott, akkor lehet, hogy a szekrény hátoldalán ott a matrica, hogy ki a gyártó, mi a fantázianeve a bútornak.

Csempét passzolom.

2014. ápr. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanilyent biztos nem találsz. Ha kapnál is ugyanolyan nevű csempét, szinte biztos, hogy az árnyalata más. Egy-egy szállítmány színe változik.
2014. máj. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Bútor: Tegnap voltam az OBI-ban, esküszöm, ugyanezt a színt láttam egy csávónál, ahogy tolta a talicskát.

2014. máj. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a bútor a szerintem cseresznye színű és csempét is fogsz találni valamelyik barkács áruházban vagy csempeboltban mert elég gyakori mostanában ez a fajta
2014. jún. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!