Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » 2 darab leesett csempét...

2 darab leesett csempét mennyiért raknak vissza Budapesten?

Figyelt kérdés
Leesett a ház faláról 2 db. kb. 25*15-ös márványlap. Nem szeretnék sokat költeni rá, hogy visszakerüljenek.

2014. máj. 27. 07:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
nálunk a kiszállási díjért megcsinálnak ilyesmit,itt ez 3 ezer huf,
2014. máj. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
ha nem akarsz sokat kolteni, megcsinalod magad. kell hozza csemperagaszto, egy vakolokanal, meg nemi kezugyesseg.
2014. máj. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Ha megvannak a lapok, akkor simán visszaragaszthatod őket. Fagyálló, flexibilis csemperagasztó kell hozzá, meg egy véső, amivel a korábbi ragasztót levésed.
2014. máj. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Húszezerért visszarakom neked.
2014. máj. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Ha csak kettő csempe esett le, akkor Pattex-szel is vissza tudod ragasztani. Utána levakarhatatlan. Tapasztalat.
2014. máj. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
De ha olyan kétbalkezes vagy mint pl. én is, akármelyik szomszéd megcsinálja egy üveg borért, vagy hasonló akármiért. Csak vásárold meg a hozzá-valókat! :)))
2014. máj. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nem vagyok kétbalkezes. Már több házat felújítottam saját magam (festés, csempézés, vakolás, glettelés, betonozás, nyílászárók cseréje,...). A kérdésemet olyan céllal tettem fel, hátha ad valaki ajánlatot, ugyanis egy társasházról van szó és a TH műszaki vezetője nem engedi, hogy én magam csináljam meg. Neki mindenképpen papírral rendelkező szakember kell. Szerintem egy barom. Sok bizonyítvánnyal rendelkezőhöz képest szebben, jobban megcsinálom.

Azzal magyarázza, hogy így nem vállalja a felelősséget.

2014. máj. 28. 07:58
 8/11 A kérdező kommentje:
Így csak az első válaszadó írása volt számomra hasznos, de azért köszönöm a többieknek is!
2014. máj. 28. 07:59
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
Ha tényleg felújítással foglalkoznál, tudnád az árat, illetve legalább 4 "szakit" oda tudnál rántani fél órán belül.
2014. máj. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon bölcs válasz az utolsó, igazad van.
2014. máj. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!