Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyire strapabíróak ezek a...

Md1116 kérdése:

Mennyire strapabíróak ezek a csövek?

Figyelt kérdés
30 éves tapasztalattal rendelkező szerelővel rakattam fel új golyóscsapot a gázcsőre.a fő gázcső 4cm átmérőjű 260cm magas es nem tudom milyen anyagú cső,de ennek a csőnek van egy leàgazó része amire a golyóscsap megy,na most a gyolyóscsapot erre a leágazó részre úgy lehetett feltenni hogy a fő csövet kicsit kb 2cm ert elhúzta a faltól hogy a golyóscsap elzáró része ne akadjon a falba mikor körbetekeri.csak én aggódom túl hogy azt a fő csövet elhùzta vagy attól nem történhet baj?
2014. jún. 12. 08:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen csak te aggódod túl! Semmi baja nem lett! Máskülönben hogy teszi rá a csapot! Amúgy meg fémből van a gázcső (vas)!
2014. jún. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem csak en úgy gondoltam ha meghajlitok egy vascsövet ami fix vagy csak meghùzom az megreped vagy eltörik főleg ha hegesztve van.
2014. jún. 12. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!