Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ilyen szintre felújítani egy...

Ilyen szintre felújítani egy 60M2 lakást mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés
[link]
2014. júl. 8. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát az attól függ milyen az alap.
2014. júl. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy teljesen üres lakásról van szó csak parketta van
2014. júl. 8. 17:21
 3/5 anonim ***** válasza:

ez a lakás nem csak felújítva van (mint ingatlan), hanem dizájnos cuccokkal is be van rendezve.

az más kérdés, hogy illik-e ez Csepelhez, és hogy ki ad ki 80 nm-ért 31 M ft-ot.

2014. júl. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jó, de pl. milyen régi az a lakás? Mert nem mindegy, hogy mondjuk komplett villanyvezeték cserével kell-e kezdeni vagy sem. Vagy pl. gázkonvektoros és cirkót kell-e komplett új fűtési rendszerrel berakatni, vagy sem?


Vagy pl. akarsz-e, kell-e falakat áthelyezni, ajtót nyitni rá stb.


Amúgy a fotózás is jó és csalós ennél a hirdetésnél, amúgy élőben, ha ott lennél, akkor pl. a szobánál is látszana, hogy jó-jó, de valójában csak egy kis lyuk.


A palfonon a spot lámpázást gipszkartonozással meg lehet oldani, az nem olyan nagy dolog. Amúgy meg igényes festéssel tapétázással burkolással meg lehet csinálni, de sok múlik azon, hogy ti mit tudtok megcsinálni (de tényleg szépen!) vagy mihez kell szakember, milyen árban választotok anyagokat stb.


Csak, hogy egy példát mondjak árra:


Én egy két és fél négyzetméteres fürdőszobába 120 ezret költöttem csak a csempére, ehhez jött a fuga, a ragasztó, másik mosdó stb. például. Mert nekem csak az a csempe tetszett de a sima csempe maga nem is volt drága, viszont a hozzávaló dekor csempéből egy darab volt 4 ezer nekem meg mindjárt kellett 20, meg pl. két centis helyre is kellett rakni belőle és a minta úgy jött ki, hogy egy 2 centi széles csík miatt egész dekor csempét kellett elvágni, mert csak a felső két centi kellett belőle. Ezt 4x. Csak az volt 16 ezer plusz, hogy így terveztem a mintát és nem engedtem belőle, nem akartam lejjebb kezdeni, hogy ne kelljen 4 csempét szétbarmolni miatta. Ilyen apróságokon is nagy összegek múlnak, így, hogy nem tudjuk milyen lakásból, mivel és pontosan mit akarsz kihozni, mi átlag emberek semmit sem tudunk mondani.

2014. júl. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm a válaszokat amiket írt minden rendben van a házzal tehát villany stb felettek újítva :)

Sajnos erre a lakásra nincs pénzem,de 5millió forintom van egy hasonlót kihozni

2014. júl. 8. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!