Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Kisfiam szobáját újítottuk...

Szép Viktória kérdése:

Kisfiam szobáját újítottuk fel, megbízott festő tapétázott nála egy hete. Azóta nem tudom a szobában altatni, mert olyan büdös ragasztó szag van, hogy még rövid időre is elviselhetetlen. Van ötletetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Azóta folyamatosan szellőztetek, volt meleg idő is és most hűvösebb, a klíma is ment 2 napig (párátlanítás), de az sem segített. Lassan vissza szeretném őt költöztetni tőlünk, de nem tudom mennyit kell még várnom. A festő szerint az a gond, hogy a falak gipszkartonból vannak és magába szívta.

2014. júl. 11. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
26%

Sajnos az emberek buták! A gipszkarton nem lakóépületbe való!!! Irodai válaszfalaknak megfelelő, de nem élni benne.

Jó lenne tudni, milyen ragasztót használt. Nem valószínű, hogy amiatt van büdös. Az már rég megszáradt! Mármint a ragasztó.


1 festő mester

2014. júl. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sok lakásban találkoztam gipszkarton fallal. Van, hogy az egész épületet avval szerelték belülről, és semmi baj nincs velük. A ragasztó, és a festék szagának pár nap múlva el kell múlnia.
2014. júl. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha az irodában napi 8 órán át jó a gipszkarton közt élni, akkor otthon miért nem jó? Mi a gond vele? Nekem még nincs, de lehet, hogy lesz hamarosan.
2014. júl. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Majd eltűnik ! Az 1-es miket irkál :-(((((((((((((((((
2014. júl. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es v ok. Az 1-ik legjobb dolog amit kitaláltak az építőiparban. Olcsó,könnyű,gyors az építése-bontása. Télen nyáron lehet csinálni. Nagyon sok helyen tapétáznak rá,és jó. Esetleg valami különös anyagot használt a festő. De szerintem akkor is el fog tűnni a szag.
2014. júl. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!