Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Vályogház külső vakolt falára...

Vályogház külső vakolt falára mivel ragaszthatom fel a terméskövet?

Figyelt kérdés
Teraszra lenne, felülről fedett. KB1-1,5m magasságig tervezem, gondolom a csemperagasztó nagyon lezárná a falat.

2014. júl. 23. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Falazóhabarcs.
2014. júl. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van kimondottan terméskőhöz való ragasztó. A falazó habarcs nem tartja meg ,hosszútávon.
2014. júl. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"A falazó habarcs nem tartja meg ,hosszútávon."


Ebben biztos vagy? Mert nekünk már 6 éve fent van vele, és nem az a két három centi vastag vágott terméskő hanem azok a kis "sziklák". Egyébként tényleg vannak ragasztók hozzá de én azt túl drágának találtam.

2014. júl. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Úgy döntöttem csak az ajtó és ablak környékére teszek, esetleg alulra és felülre egy sávot úgy nem zárom le teljesen a falat.
2014. júl. 24. 17:56
 5/5 anonim ***** válasza:

3-as. nem az a két három centi vastag vágott terméskő hanem azok a kis "sziklák"

Hát pont ez az !!!! Akkor neked abból falad van húzva,nem pedig vékony burkolat! Persze hogy nem ragasztó kellett hozzá!

2014. júl. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!