Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Az USA-ban miért nincsenek...

Az USA-ban miért nincsenek ilyen modern műanyag ablakok?

Figyelt kérdés

2014. júl. 28. 14:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Miböl gondolod, hogy nincs?
2014. júl. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor milyenek vannak?
2014. júl. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert olyan jól álcázzák őket, hogy nem veszed észre :)
2014. júl. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
tényleg vannak? :D
2014. júl. 28. 15:48
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Olyan elmaradott népség, hogy csak a faablakokat ismerik meg a tüzet is csak csiholják két kő összeütögetésével...
2014. júl. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező szerintem arra akart kérdezni meglehetősen kétbalkezesen megfogalmazott kérdésével, hogy az USA-ban miért nem feketetnek nagyobb hangsúlyt a nyílászárók szigeteltségére, hang-és hőellenállására.


Többször voltam amerikában, kiköltözött rokonok lévén. Ott elterjedt pl. az, ami számunkra alig elképzelhető: csak egyrétegű az ablak. Tehát egy szál vékony üveg van csak a keretben, nem dupla, nem speciális, semmi.


Hogy miért? A minőségi nyílászárók drágák, a fűtés és a klíma viszont olcsóbb, mint nálunk.


Energiatakarékosság tekintetében nagyon nem úgy gondolkodnak, mint az európaiak sajnos.

2014. júl. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mert ők még nem olyan fejlettek e téren,mint mi .XD
2014. júl. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen valahogy erre akartam választ találni :D de hogy lehet hogy őket ez az energia takarékosság nem érdekli vagy Ennyire olcsó ott minden?
2014. júl. 29. 01:08
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem az jön le, hogy ott folyton költöznek munka miatt vagy a hurrikán tönkre vágja évente a házat. Szerintem olcsón összedobnak egy házat, aztán ha szétesik, újra összedobják. Ott már régen nem divat a tartósság, nálunk még most kezd terjedni ez a dolog, hogy inkább olcsó legyen minden, mint minőségi.
2014. júl. 29. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%

Usa-ban kilowatt óránkénti ára 9,25 cent.

[link]


A benzin tized-huszad annyiba kerül nekik a fizetésükhöz képest (most 200Ft átszámolva ott egy liter), mint nekünk, az áram még ennél is kevesebbe.

2014. júl. 29. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!