Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Kisfiam szobáját fogom holnap...

Kisfiam szobáját fogom holnap festeni. Zöld-barna kombinációra gondoltam. Két egymás melletti fal zöld, másik kettő barna + a plafon is zöld. A falak és a plafon találkozásánál fehér nikecell sarok (? ). Szerintetek nem lesz túl zöld?

Figyelt kérdés
Ti hogy csinálnátok ezekkel a színekkel?

2014. aug. 1. 06:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy gyereknek talán a nagy fény, élénkítő szín kellene. Zöld-barna nemigen mondható annak, inkább lehangoló. tompító, álmosító.
2014. aug. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A zöld az élénk mojito-zöld, a barna pedig nagyon világos barna. Szerintem nem álmosító. (amúgy nem hiszem, hogy az örökmozgó 2 évesemet álmosítaná:)
2014. aug. 1. 07:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tetszik ez a ket szín, plane nem egyutt.
2014. aug. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A fiam is először ilyenre festette a gyerekek szobáját, és borzalmasan nézett ki. Ezután átfestette az egészet kakaó barnára, fehér plafonnal. A gyerekek ágya fölé vidám képek vannak festve. Nekem nagyon tetszik így a szoba, és a gyerekek is szeretik. Az ajtókeret úgy néz ki, mintha lángolna.
2014. aug. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik! Ha babból indulok ki, hogy a zöld hideg szín... Nem beszélve sok még a mennyezet is. Brrr Egyébként sem megy a 2 szín. (jól meggondoltad?)
2014. aug. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Zöld szín árnyalatától függ, hideg-e... Egy fűzöldre ránézve szerintem el tudod dönteni te is, hogy milyen jellegű, ne beszélj hülyeségeket, utolsó.


Mindazonáltal a v.zöld pocsék lenne, sötétzöld pedig lehangoló.

2014. aug. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De, szerintem túl zöld és így rémes. Legalább a mennyezetet nem festeném zöldre, bármekkora is a belmagasság.
2014. aug. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6. Hülyeségeket "beszélek" ? Mert nem tudod a hideg színeket! És Én írok ... Brrr :D
2014. aug. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!