Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Laminált padlót falra szeretné...

Laminált padlót falra szeretnék rögzíteni,10-15m2-en, végig a falon. A laminált padló nedvesség hatására nem törik, deformálódik, púposodik, ha fixen rigzítem?

Figyelt kérdés

6mm-es laminált padlót gondoltam beton falra rögzíteni ragasztással, vagy amit biztosabbnak látnék, párnafával. De a laminált padló nedvesség hatására kis mértékben változtathatja méretét, sok egymás mellett pedig akár fel is púposodhat. Panel lakás belterébe menne. Az egyik szobába pedig hungarocellt tennék mögé hőszigetelés gyanánt. Viszont már láttam ilyet megvalósítva, így kérdem:


MI A MÓDJA A LAMINÁLT PADLÓ RÖGZÍTÉSÉNEK FALRA, HOGY A PÁRATARTALOM HATÁSÁRA SE PÚPOSODJON, DEFORMÁLÓDJON??



2014. aug. 10. 14:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne padlóburkolóval, hanem falburkolóval.


[link]


A pára a beton falon fog kicsapódni télen, ha nem raksz pára záró fóliát a hőszigetelés és a lapburkolat közé.


Kritikus pontok a csatlakozó falsarkok hőhídjai lesznek. Ezt csak beforduló hőszigeteléssel tudod kivédeni.

2014. aug. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!