Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Folyik a víz a tartályból, a...

Folyik a víz a tartályból, a wc-be, nagy a baj?

Figyelt kérdés

Hahó,SOS!

Lehúztam a wc-t és a tartály nem hagyja abba a töltést így a wc-be folyik a víz. Kicsi a baj,vagy egyből vizest kell hívnom?

Nem tudom mennyit számít,de az összes vízcsövet két napja cserélték ki.



2014. aug. 29. 21:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
64%
Valószínűleg új tartályt kell venned. A kifolyónál nem zár rendesen, vagy a túlfolyón jön a víz? Vedd le a tetejét, zárd el a vizet, és nézd, hogy leürül-e a tartály.
2014. aug. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Kiugorhatott a harang. Kicsit , nagyon kicsit rántsd meg. vagy nézzél bele és igazítsd a helyére.
2014. aug. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Elzártam a vizet,lehúztam és kifolyt a víz belőle. Egyedül kevés vagyok,várhatok az emberre,mert az a roh.dt tartály olyan magasan van:D Apa azt mondja valami golyót kell megigazítani. Lehet benne valami esetleg?
2014. aug. 29. 21:37
 4/20 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Ha a víz elzárása után nem folyik tovább, akkor az úszó akadt ki. Az lebeg a víz tetején, és elzárja, ha a megfelelő szintet elérte.
2014. aug. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
30%
Gázos helyzetbe vagy, és ha nem akarsz a szerelő mellé még dupla havi vízszámlát is fizetni, akkor bizony elzárod. Ráadásul hétvége van,felárral szállnak ki a szakik, szóval ez elég gáz. Nem lesz ócsó mulatság:)
2014. aug. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
72%

Valószínűleg a tartály elvízkövesedett, ilyenkor nem tud az úszó felugrani és tölt tovább, ezért a "felesleg" folyik ki folyamatosan a wc-csészébe

Nekem lent van a tartályom, úgyhogy leszedtem a tetejét, amikor ilyet csinált és kikövetkeztettem, hogyan működik és megszereltem :)

De néha az is segít, ha újra lehúzod.

2014. aug. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Az újra lehúzás nekem sajna nem sikerült. Eszméletlen egyébként,hogy egész héten itt szereltek a házban a vizesek, ma este hat körül mentek el,nekem meg este kilenckor folyik a víz:D
2014. aug. 29. 21:46
 8/20 anonim ***** válasza:
80%
Hát akkor nem tudsz mást tenni, mint elzárod mindig lehúzás után, ameddig nem tudsz szerelőt hívni.
2014. aug. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%

" egész héten itt szereltek a házban a vizesek,"


Ez a gond,tele ment rozsdával a töltőszelep és nem tud zárni.

2014. aug. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ezt tudom én is orvosolni?
2014. aug. 29. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!