Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Tapétázást honnan célszerű...

Tapétázást honnan célszerű kezdeni? Tovább

Figyelt kérdés

Mennyezetet tapétázom (majd festem) illetve a falakat tapétázom.


Mennyezet: az ablak felől kezdjem? vagy mindegy?

Fal: Saroknál kezdjem? ha sarokhoz érek akkor nyugodtam folytassam tovább vagy vágjam le a sarokig és onnan túl új tekercset ragasszak?



2014. szept. 1. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
A fény az ablak felől érkezik, nem szabad, hogy az ablak felé eső tapéta darab vége (ami távolabb van az ablaktól), árnyékot vessen a ablaktól távolabbi darabra. Ezért a tapétázást az ablak felől kell kezdeni. A falak nem síkok, a szoba sarka nem derékszög, az ívelt részek geometriailag nem szabályosak, ezért a sarkoknál az egyik tekercs darabbal tovább kell menni a derékszögben csatlakozó falrészre.
2014. szept. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ha a mennyezetet utána lefestem fehérrel akkor az illesztés nem fog látszódni igaz?
2014. szept. 1. 19:15
 3/4 anonim ***** válasza:
A plafont miért tapétázod?Annyira rossz a mennyezet?Szívni fogsz vele...
2014. szept. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ha ilyet akarok

[link]



muszáj hogy a kanapé mögött az a 3 csík egyforma mintájú legyen? úgy értem 1 fajta tapéta csak az ismétlődésre figyelni kell vagy anélkül is jó?

2014. szept. 1. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!