Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Falfestékre szabad festeni?

Szeretemacsokit kérdése:

Falfestékre szabad festeni?

Figyelt kérdés
A szobám faláról már lekapartam azokat a részeket ahol lejött a festék és gletteltem is a foltokat. A falam lemosható festékkel van lefestve és erre szeretnék ráfesteni egy másik lemosható falfestéket csak más színben. Nem fog így leperegni az új réteg falfesték róla?

2014. szept. 9. 06:15
 1/3 anonim ***** válasza:
félre értelmezed a "lemoshatót". zZ azt jelenti tisztíthatod és nem azt, hogy le tudod mosni a falról. Tehát festheted
2014. szept. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy nem úgy lemosható, csak a koszt leszedheted. Pl: egy lecsapott bogár foltja. De köszönöm a választ, azt hittem nem lehet rá festeni. :)
2014. szept. 10. 06:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet ilyen festékre is festeni, csak fontos, hogy előtte alapozz. Én az Inntaler mélyalapozót ajánlom, sokkal egyenletesebb és szebb a festés, ha rámész előtte egy rétegben vele!
2014. okt. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!