Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Panel szobát festek, sok...

Gipsz Jakab24 kérdése:

Panel szobát festek, sok helyen átüt a rozsda, mivel kezeljem?

Figyelt kérdés
Természetesen vasbeton az egész. Kb. 5-6 helyen roszdásodik a szobában. Pár pötty meg két 20 centis csík van. Valahogy el kellene tüntetnem de ez átüt mindenen. Tanácsolták hogy zománcfestékkel próbálkozzak. Hát nem jött be. Nekimentem rozsdamaróval, lecsiszoltam, ráfestettem, legletteltem a szobát, másnap átütött rajta. Mi erre a megoldás? Segítsetek...

2014. szept. 22. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ettől tartok én is. Jobb ötletem nekem sincs, mint leásni a vasig, ledrótkefézni a vasat és a környékét, majd alapozóval fehérre lefesteni 2 rétegben, és ezt utána cseperagasztóval "bevakolni", majd lehet glettelni. Ha valahol nagyon gányul vasbetonoztak, akkor vágd ki flexxel a pitsába azt a vasat, ha tudod... ettől nem omlik össze a ház. A helyét meg csemperagasztóval húzd be.
2014. szept. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Bauxitfőzelék válasza:

"vágd ki flexxel a pitsába azt a vasat, ha tudod..."

Részben azokkal a vasakkal vannak egymáshoz rögzítve a betonlapok, te nagyonhülye...


Gondolom azért jön ki újra, mert máshonnét lejut a rozsdás víz.

2021. máj. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 jucamuca válasza:

Alufólia darabot kell tapétaragasztóval ráragasztani.

Tuti

2022. okt. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!