Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Létezik olyan kivitelező -...

Létezik olyan kivitelező - elérhető áron - akinek megmondom mit szeretnék felújítani, milyenre és annak megfelelően mindent leszervez és korrekten kivitelez? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Még ugyan csak tervezünk egy 130nm körüli házat vásárolni, ami jelenlegi állapotában is lakható, de azért néhány dolgot felújítanánk/átépítenénk rajta. Nagyjából 4millió forint állna rendelkezésünkre, amibe bele kéne férjen a komplett padlóburkolat csere (fürdőszobát kivéve), falfestés, 2 válaszfal lebontása bontása, egy üveg teraszajtó berakása, egy kb 20nm-es kis terasz kiépítése (nem fedett) és a mi szerény számításaink szerint még akár egy komplett nyílászáró csere is bele kéne férjen (kb 10 ajtó, 12 ablak). Munkadíjjal és anyaggal ezt szerintem ki lehetne hozni 4 millióból, de nekem az a nagy problémám, hogy nem értek ehhez és nem is ismerek jó szakembert. És mivel nem is tudnám összehangolni a munkafolyamatokat, szeretnék találni egy olyan embert/céget, akinek elmondom mik az igényeim, kiválasztom az anyagot, csinál egy árajánlatot és annak megfelelően minőségien megcsinálj/tatja a munkát? Ha igen, tud valaki ilyet ajánlani? Ez a verzió mennyire dobhatja meg a mi kis kalkulációnkat vajon? (amit úgy számoltunk, hogy mi fogadjuk fel a szakmunkásokat, mindennek mi járunk utána)

2014. szept. 26. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt is ide írhatod mégis hol.
2014. szept. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jogos. Budapesttel határos város.
2014. szept. 26. 18:37
 3/6 anonim válasza:

olcsóbb egy céggel csinálni az egészet, ők (a munkások) egymás között gyorsan meg tudják oldani az adód gondokat, és összehangoltabb lesz az egész folyamat.


Sajnos az árakról nem tudok mondani sok mindent, mivel én inkább a bútorozással foglalkozom, de ha új bútorokat szeretnétek, abban tudok segíteni.


A Végtelen Megoldás generálkivitelező cégről jókat hallottam, és azt hiszem ők azzal foglalkoznak, amire nektek szükségetek van.

2014. szept. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bikmak1016 válasza:

0630/732-0184

Vidéki csapat! Szerintem jó árakon dolgoznak és nem sumákolják el a munkát.

2014. okt. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Belső építésszel rendelkeznek?
2014. okt. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 bikmak1016 válasza:
Azt nem tudom van-e belsőepítészük, de a főnök elég nyíltan megmondja ami szerinte nem jó, vagy nem szép. Nagyon jó ötletei vannak. Egyébként ha jól emlékszem bútorgyártással is foglalkoznak. Ha van elképzelésed talán megér egy próbát.
2014. okt. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!