Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Panel fürdőszoba felújítása...

Csaancsa kérdése:

Panel fürdőszoba felújítása Budapesten? Zuhanykabinhoz vélemény?

Figyelt kérdés

Mesterembert keresnék saját tapasztalatotok alapján a fürdőszobám felújításához. A kád helyett zuhanyzót szeretnék. Sajnos nincs pénzem drága zuhanykabinhoz, ezért olcsó, de nektek bevált kabint ajánljatok. Egyedül vagyok, tehát nincs nagy strapának kitéve. Szögletes, vagy íves legyen, 80x80 esetleg 90x90-es fér el. Olyan is érdekelne, hogy zuhanytálcát beépíteni csempés fallal, ez lehet-e mutatós egy fürdőszobában.

Olyan szakembert keresek aki nem túl drága, de jó munkát végez, nem gagyi, de is túl drága anyagokból.

Minden tanácsot elfogadok és előre is nagyon köszönök. Esetleg ha valaki saccolt árat tudna adni azt is megköszönném. A csempéket a plafonig szeretném, belmagasság kb. 270 cm. fürdőszoba kb 3 m2



2014. szept. 27. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Az a legolcsóbb, ha a sarokban van a zuhany, és csak egy függöny választja le. Még csak zuhanytálca sem kell.


Megmutatom a mi koppenhágai lakásunk zuhanyát:

[link]

2014. szept. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mesterembert nem tudok neked ajánlani, ehhez érdemesebb lenne szakfórumokon és szakoldalakon érdeklődni.


Viszont véleményem szerint nagyon jó és modern megoldás a beépített zuhanyzó csempfallal, sokkal tetszetősebb, mint egy olcsó kabin. Az elejére egy egyszerű üvegajtót tennék.

2014. szept. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1-es válaszolónak: Igen ezen a megoldáson is gondolkodtam, bár zuhanytálcával, hogy ne fröcsköljön szét alul a víz. Ezzel a megoldással kicsit sivárnak érzem a fürdőszobát, ha csak nincs állandóan behúzva a függöny. Sajnos a linkedet nem tudtam megnézni, azt írja ki, hogy nincs hozzáférésem megengedve.
2014. szept. 28. 09:28
 4/6 A kérdező kommentje:
2-es válaszolónak: A neten próbáltam nézegetni ilyen falazott zuhanyzót, kb. 2-3 helyet találtam, ami igazán látszott, hogy is néz ki. Ajtó, meg függöny sem volt rajtuk. A nyitható üvegajtó érdekelne, ha jól stabilan fel lehet rakni. Láttam olyan építettet, hogy lényegében csak egy fal volt pluszban felhúzva, a másik fajtánál két kisebb fal, mintegy levágva a négyszög egyik hegyét, ott volt a bejárat. Ez jobban tetszett
2014. szept. 28. 09:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Olyan kabint vegyél aminek nincs hátfala,így csempézni kell. A családban van több helyen is a félköríves,középen széttolós ajtóval azok jol mutatnak,és praktikus is. 50e ft körül már jót lehet venni. A burkolók olyan 1800-ft/m2 töl felfelé dolgoznak.Ha teheted akkor a 90x90 jobb,nagyobb a mozgástered! Ezen ne spórolj ,később megbánod,hosszú távra csinálod. Ez csak 1 pl: [link] De jó.
2014. szept. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5-ös válaszolónak: Igen ez tetszik, csak mielőtt megveszem kellene találnom megbízható szakembert, aki tudja, hogy az ilyen panelház fürdőbe megfeleljen amilyet veszek. Esetleges felállítási problémák, jól leszigetelhető legyen. Azért írok ilyeneket, mert sok problémát olvastam már ilyenekről, ill. a megvett kabint oda nem lehetett felállítani. Köszi a választ
2014. szept. 29. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!