Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » 5. emeleti erkélyre már...

5. emeleti erkélyre már mernétek tenni kívülről is kilincses erkélyajtót?

Figyelt kérdés
Elvileg azért nincs erkélyajtókon kilincs, mert kívülről be lehetne menni. Na de egy 5. emeleti erkélyre már nehezen mennek be kívülről, nem? És most már hideg van ahhoz, hogy ha kimegyek, nyitva maradjon mögöttem. Ti mernétek rakni kívülre is kilincset?

2014. okt. 7. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha faajtó, tegyél rá egy akasztós izét, meg egy huzzantyús foggantyút, így amikor kint vagy, behúzod, ráakasztod.
2014. okt. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

"akasztós izét, meg egy huzzantyús foggantyút"

:DDDDDDD


Végülis jó ötlet:)) Viszont ez műanyag ajtó, de erről az jutott eszembe, hogy olyasmit fel lehetne rá tenni, mint a fürdőszobai öntapadós törülközőtartót... Csak nem tudom nem-e jönne le. Ha nem jön jobb ötlet, kipróbálom ezt:D

2014. okt. 7. 16:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Én mernék kilincset is tenni, de a rigli (az az akasztós izé:)) igazán jó ötlet.
2014. okt. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kétoldalú erkélyajtó kilincsek túlnyomó többsége belülről zárható, így nyugodtan fel lehet szerelni, még a földszinti ajtóra is!
2014. okt. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Palmatexet kenj alá.
2014. okt. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Persze van ilyen is:

[link]

2014. okt. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

utólag nem tudsz rátenni egy beépített műanyag ajtóra ilyen zárat szerintem


fogsz egy szövetcsíkot és ráakasztod a belső kilincsre és amikor kimész meghúzod a szövetet és megszorul ha nem vastagabb szövetet teszel rá

2014. okt. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"utólag nem tudsz rátenni egy beépített műanyag ajtóra ilyen zárat szerintem"


De csak szerinted!

:)

2014. okt. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!