Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » 2 szoba között ki lett fúrva...

2 szoba között ki lett fúrva egy 2 újjnyi átmérőjű lyuk, azért, hogy kábelt tudjunk átvezetni. Mivel tudnám betömni így utólag, hogy a kábel azért ne sérüljön?

Figyelt kérdés
Purhabra gondoltam, de az kinyírná a kábelt. Meg ha csere kellene akkor azt megint fel kéne bontani.
2014. okt. 8. 23:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy tapétázni akarod-e vagy festeni, mert ha tapétázni, akkor akár hagyhatod is úgy simán és eltakarod a tapétával. Viszont ha látszani fog a lyuk, akkor illene valamivel szebben megcsinálni. A purhab szerintem nem veszélyes a kábelre, viszont nem praktikus, mert beleragadni, nem lehetne húzogatni, kiszedni. Rakhatsz köré egy kábelvezető, hosszában nyílt vagy felvágott csövet, aztán a maradékot tömítheted gelttel vagy akár betonnal is. Vagy akár purhabbal is, bár azt nem tudom mennyire lehet lefesteni pl.
2014. okt. 9. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
86%
En begipszelnem, szepen elsimithato es festheto. Repedeseket, hibakat is remekul lehet jevitani gipsszel
2014. okt. 9. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

2 ujjnyi vastag lyuk lett fúrva 1 kis kábel miatt??

Gondolom mert nem volt csak ilyen fúró..

Gratula !



Egyébként gipszet ajánlok festéküzletbe 2kg kb 200 ft.

és elegendő csak eltakarni mind2 oldalon csak a kijáratokat

2014. okt. 9. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem túl nagy a rés, akkor vattával, én a fúrt és már nem használandó lyukakat azzal tömtem be és szinte nem is látszik, igaz világosra van festve a tapéta.
2014. okt. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2 ujjnyi mert egy vékony vascső szerint lett fúrva

vékony fúró nem jó, mert a kábel vékony, de a kábel feje nem. Az nagyon picivel több mint egy ujjnyi.

2014. okt. 9. 12:14
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor ez valami számítógép csatlakozás lesz, amit időnként cserélni kell, mert elcsesződik. akkor nem jó a gipsz, mert ha kitéped, jön vele a minden körülötte. legyen sziloplaszt, az festhető és nem keményedik ki
2014. okt. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kiváncsi lennék én arra a szilora ami festhető
2014. okt. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amugy meg elcsesztétek egy kábel alagutat kellett volna beraknotok azt körbe glettelni.A csövet a falsíkjánál elvágni,bele a kábel majd kábel mellé vattát vagy bármit amit egy csipesszel kitudod húzni,a vattát egy kicsit beljebb nyomni hogy tudj rá húzni egy glett réteget és kész.Szerelhető maradt és nincs ökölnyi lyuk a falban
2014. okt. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!