Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyi pénzbe kerülne felépíte...

Mennyi pénzbe kerülne felépíteni egy 65 négyzetméteres apartmannt? Minden megoldás érdekel. Hogyan tudnám a legolcsóbban összehozni?

Figyelt kérdés

Pontosabban kèt apartmannt szeretnèk az udvaromba a mellèkèpület helyère! Ezt midenkèpp bontanom kell mert rossz àllapotban van ès a helyère szeretnèm a 2 apartmannt! Teljesen új alap is kell ès megnagyobbítanàm kb. 30 nègyzetmèterrel! Kb. mennyibe kerül ehez az engedèly?

A 2 apartmann alapterülete össz. 65 nègyzetmèter!


2014. okt. 9. 21:25
 1/6 A kérdező kommentje:
A könnyüszerkezetes hàz olcsóbb, mint a tègla?
2014. okt. 9. 21:28
 2/6 anonim ***** válasza:

Először is érdeklődj a helyi építési osztályon, lehet-e.

Mifelénk nem lehet a házon kívül semmilyen önálló építmény. A garázst is össze kell építeni a házzal.

És lehet, hogy a beépítési max %-ot is túllépnéd...

2014. okt. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nàlunk lehet különàlló èpület ez most is az!
2014. okt. 9. 21:56
 4/6 anonim ***** válasza:

építési osztály

szintterület mutatót és beépíthetőség

ezekre mindenképp kérdezz rá és a elvi építési engedélyt is


majd keress egy építész mérnököt és a többit vele beszéld meg


saját fejből ne kezd bele !

2014. okt. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Okè, ezeket gondoltam, de a kèrdèsemre mèg nem kaptam vàlaszt! kèrem aki tudja, àrulja màr el nekem! köszi
2014. okt. 10. 23:07
 6/6 anonim ***** válasza:

azért nem fogsz kapni választ mert nagyon nem mindegy h pl mennyi földmunka kell a geodézia, mennyi az anyagköltség, extra igények, milyen alapanyagot használsz


ezt egy építész fogja megmondani mikor elmondod neki az igényeidet

2014. okt. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!