Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Tudnátok nekem segíteni...

Egy álmodozó kérdése:

Tudnátok nekem segíteni nekem? Hogyan kell gipszkarton falat glettelni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok jártas az ilyen munkákban, de szeretném felújítani a szobámat, amin jelenleg fűrészporos tapéta van!

Mikor ide költöztünk 1999-ben a nappali a konyha és a szobám egy nagy tér volt és édesanyámék felhúztak egy gipszkarton falat.Szóval az egyik falam egy gipszkarton fal ami a konyhától választ el.Nekem nem nagyon tetezik már ez a fűrészporos tapéta és inkább leglettelnénk /szoktunk glettelni csak gipszkartonnal még nem volt dolgunk/. Szintkülönbség nincs, ez egy teljesen sima fal, azonban a két gipszkarton közt nem töltötték fel. Nem tudom hogy ez mennyire játszik közbe, de azért megosztom veletek!

Előre is köszönöm szépen a segítségeket! :)


2014. okt. 16. 07:31
 1/1 Vida Sándor válasza:
Először is kell bandázs szalag, ami lehet üvegszálas, vagy négyzetrácsos öntapadós. Azután kell erre speciális glett: pl rigips super, vagy vario, de az elég drága. A glettelést hossz irányban kell végezni merev, nyeles glettvassal. A csavarok helyét is be kell glettelni. Két, vagy három réteg, száradással, mert amikor kimegy a víz belőle a térfogata csökken.
2014. okt. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!