Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » WC felújításnál, ha elviszik...

WC felújításnál, ha elviszik egy napra a wc kagylót, hogyan lehet megoldani a nagydolgot, valakinek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Nálunk ma délben vitték el a kagylót, és csak holnap este hozzák az újat, és nem tudom, hogyan oldjam meg a nagywcét...

2014. okt. 19. 18:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
53%

simán rászarhatsz egy újságra és becsomagolod


de előtte jól hugyozd ki magad

2014. okt. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
67%
Én úgy oldottam meg, hogy addig nem dobtuk el a régi kagylót amíg nem lett meg az új. Így marad a guggolás :)
2014. okt. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 kovpet ***** válasza:

Ezen akkor kellett volna agyalni, amikor hagytad elvinni :)

Miért nem fordítva csinálták? Előbb hozzák és aztán viszik?

El sem hiszem, hogy (ha már nekik nem) legalább neked nem jutott eszedbe, hogy mi lesz slozi nélkül.

2014. okt. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
58%
Sikerült kinyomni? :D
2014. okt. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Jól értem ,hogy a WC kagylót felújítják? Nem igen értem mit kell egy pár ezer Ft tételen felújítani? Nem higiénikusabb mindenkinek egy új?Vagy találtunk egy új piaci rést?
2014. okt. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
rosszul érted
2014. okt. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!