Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Szerintetek melyik cég a...

Szerintetek melyik cég a megbízhatóbb ami nyílászárók forgalmazásával, és beépítésével foglalkozik Tolna megyében? Kiben bízhatnék meg annyira, hogy a lakásom nyílászáróinak felújítását rábízzam?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan foglalkoznak ilyen profilú dolgokkal, viszont engem konkrétan egy arany középút érdekelne, tekintve az árat, a minőséget, a precizitást, és a garanciát.

2014. okt. 19. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Én nem tartok itthon 3 féle mosóport, csak egyet. Azzal mosom a színeset, feketét, fehéret, pirosat...
2014. okt. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, nem ehhez a kérdéshez akartam írni.
2014. okt. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem tisztában kéne lenni a felhasznált anyag (üveg, keret) minőségével és megbízhatóságával. Ha eldöntötted, mik a követeléseid, utána kell kérdezni, ki forgalmazza a választott márkát. Jó tudni, hogy az ablak gyártónak többnyire az a gyakorlata, hogy a szerelés kiadja egy szabadon dolgozó kőművesnek és azon az egy emberen múlik a munka minősége. Ritka olyan gyártó, akinek saját szerelő csapata van és folyamatosan hozza az elvárt minőséget. Ilyet kell keresned.

Megoldhatod úgy is, hogy ismersz egy jó kőművest, megveszed az ablakot és ő felszereli.

2014. okt. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A mosóporosnak üzenem, hogy ha nem tudsz segíteni akkor minek írsz be? Tényleg k..va sokat segítettél. Gratulálok! Igazi magyar vagy! Büszke lehetsz magadra!
2014. okt. 19. 20:46
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
1-2 vagyok. Mint írtam, bocsi, nem ehhez a kérdéshez szántam a választ, csak valami porszem kerülhetett a gépezetbe.
2014. okt. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mindegyik ablak jó és a beépítésnél se lehet hibáuni


arra törekednek, hogy ne legyen nagy a rongálás, aztán vagy sikerül vagy nem


utómunkálatok lesznek vagy nem, de ez függ a régi ablak kivételétől, ami soha nem azonos, a vakolat is lehet erős vagy gyenge. van amikor kijön úgy hogy nem lesz vakolathiba és mindent eltakar a szegőléc és a párkány és van amikor jön a vakolat kínt és bent


írd be a gogliba, hogy nyílászáró csere utómunkái

2014. okt. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdezö! Gratulálok! Igazi magyar vagy!
2015. márc. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!