Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Tetőtér szigetlésre melyik...

Tetőtér szigetlésre melyik jobb a kőzet vagy az üveggyapot? Esetleg más?

Figyelt kérdés
Le szeretnénk szigetelni a padlást, de kérdés, hogy erre melyik a legmegfelelőbb ár/érték arányú anyag. Hogyan kell kivitelezni stb..

2014. okt. 24. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Az azonos vastagságú kőzetgyapot kb 25-30%-al jobb, de kb. 50%-al drágább is. Nyilván hosszabb távon a kőzetgyapot térül meg. Rakni is kellemesebb, mert nem vakarózik tőle az ember. Viszont az üveggyapotnál könnyebb elsütni a hulladékot, reszlit. Fafödém közé jó az üveggyapot, de tetőhöz én kőzetgyapotot tennék, kb 12-15 cm vastagon. A kivitelezésre vannak képek videók a neten.
2014. okt. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kunu lenke ***** válasza:
Szia!nincs semmi külombseg koztük,ha lenne mar bebizonyitottak volna!!En a Construman tobbszor is szoltam tegyenek ki 3 kulombozo szigetelot egyforma hosugarzot es homerot moge igy latni a kulombseget!!Nem erdekuk ezekszerint bizonyitani de irni mindenki azt ir amit akar igaza hamisat ha jol adja el magat megveszed a szart is !!!En a hagyomanyost tennem a fodemre kiguritva ha nem epited be!!Arban az a legjobb!!
2014. okt. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek a tesztek egy nagy térben egy viszonylag kis tesztpanel mellett semmit nem érnek, mert az ellenkező oldalról több behatást kapnak mint amennyit nem. Akkor ér valamit ha két teljesen egyforma házat vagy tetőteret hasonlítanak össze működés közben.
2014. okt. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én kőzetgyapotot vettem 10cm és 5cm. Kötésben raktam le és várom a hideget.
2014. okt. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!