Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Zuhanykabint szerelek össze....

Zuhanykabint szerelek össze. A csomagban van egy kis nylontasakban valami szilikonféle kenőcs. Hova kenjem?

Figyelt kérdés
2014. nov. 14. 22:39
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja,....hajam nincs...
2014. nov. 14. 22:39
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
A kabin fala mellé, ahol illeszkedik a fallal/csempével és alulra, ahol a zuhanytálcához illeszkedik. Ha 4 falú, akkor is ellenőrizd a műanyag falak illesztését és szükség esetén szilikonnal javítsd ki, ha szivárog a víz valahol.
2014. nov. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

NEM!


Nehogy odakend! Az szilikonzsír, és a görgők kenésére szolgál. :-)

2014. nov. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

görgőkre, arra a görgőre, amin az ajtó gurul. nem csak lent van, hanem fent is van ilyen görgő


persze, ha csak kicsi a mennyiség, ha sok van, akkor nem oda kell, akkor az valami más lehet

2014. nov. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is a görgökre tippelek, mert nagyon kis mennyiség (késhegynyi). Lehet, hogy technikai vazelin, -ez csak később jutott eszembe. Most már inkább csak az a dilemmám, hogy oda kenjem, ahol a görgők futnak, vagy a görgők tengelyéhez (csapágy)- Köszi a válaszokat!!
2014. nov. 15. 10:13
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem ezt a későbbiekben kell a csapágyba kenni, most van rajta gyárilag
2014. nov. 17. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, én is arra tippelek.
2014. nov. 17. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!