Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Parketta felújítás előtt...

Parketta felújítás előtt állok és hát gondoltam megcsinálnám magam. Milyen csiszolót vegyek hozzá?

Figyelt kérdés
Excenter, szalag vagy sima rezgőt? Mire figyeljek még oda? Repedést mivel és hogyan tömítsek? Tanácsokat várok.

2014. nov. 24. 13:02
 1/3 Józsi21 ***** válasza:
100%

Semmilyen csiszolót ne vegyél,lehet bérelni parkettacsiszoló gépet,azzal egy nap alatt kész leszel!

Ha elmész egy festékboltba ott felvilágosíanak milyen anyag kell a repedés eltüntetéséhez,lakk ügyben is őket kérdezd.

Nem egy nagy ördöngösség,menni fog!Sok sikert!

2014. nov. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minket lebeszéltek a bérelhető csiszológépről a hozzáértők. Azt mondták, hogy igen csúnyán bele lehet vele marni a felületbe, ha egy kicsit is egyenetlen, és az nagyon csúnya lesz. Párom is maga csinálta, de ne kérdezd mivel és hogyan. :-)
2014. nov. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Józsi21 ***** válasza:
Akkor az a gép rossz volt!Ezeket a p.csiszolókat erre találták ki.Én itt a városban béreltem párszor de csak egy helyről,soha nem volt gondom vele.Gyerekjáték volt vele dolgozni.Az igazsághoz hozzátartozik hogy csak egy helyről bérelek nagyobb gépeket!
2014. nov. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!