Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Kádajtót vágatott már valaki...

Kádajtót vágatott már valaki a fürdőkádjába? Jól funkcionál? Nem ereszti a vizet később? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

2015. jan. 7. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
a kádajtót nem a kádba vágod hanem az előtte lévő felfalazásba vagy nem a szerelő ajtóra gondolsz?
2015. jan. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem erről van szó:

[link]

2015. jan. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem a szerelőajtóra gondolok, hanem olyan ajtóra, amivel könnyen be tud lépni az ember a kádjába, nem kell magasra emelnie a lábát, és a kádnak megmarad az a funkciója, h lehet benne fürödni is, nem folyik ki a víz.
2015. jan. 8. 16:22
 4/9 anonim ***** válasza:

és benne ülsz mím megengeded, meg amíg majd leengeded? :D érdekes:D bár biztos kényelmesebb


szerintem ha szakszerűen van beszerelve nem ereszti

2015. jan. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azta! Most már legalább tudom, hogy miről szól az Intim Torna Illegál együttes "Vágjál lyukat a kádba" című slágere :)
2015. jan. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hahaha... úgy látom mindenki nagyon vicces kedvében van. Esetleg lenne olyan is, aki komolyan tud válaszolni a kérdésre?
2015. jan. 9. 21:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Kislétra nem jó megoldás? Mint a kerti medencékhez szok lenni.
2015. jan. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egy idősnek kellene, akinek műtötték a lábát, szóval a létrára mászás nem épp a legmegfelelőbb megoldás. De egyébként nem az egyéb lehetőségek érdekelnek, hanem ezzel a kádajtóval rendelkezők tapasztalata.
2015. jan. 11. 08:04
 9/9 anonim válasza:
80%
Kb. 3 éve szereltettük fel a fürdőkádunkra a UDOOR fürdőkádajtót. Nekem az évszázad egyik legjobb döntése volt! Tökéletesen szivárgásmentes, könnyen tisztán tartani, 5 év garanciával és minősítéssel adták át. Maximálisan kényelmesebbé teszi a műtét utáni életemet. Az ára elenyésző egy fürdőszoba átalakításhoz képest. Innen rendeltem: www.furdokadajto.hu
2016. jún. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!