Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hungarocell vagy közetgyapot...

Hungarocell vagy közetgyapot a jobb?

Figyelt kérdés
Panelprogrammal hungarocell szigetelést akarnak kőzetgagypott helyett ,mert azt mondta a kivitelező ,hogy az jobb. Én pont forditva tudom.
2015. jan. 15. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Panelnél nem tudom, nálunk a kertes háznál kőzetgyapotot használnak.
2015. jan. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Tényleg jobb a kőzetgyapot,de drágább is.
2015. jan. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Azon felül, hogy jobb hőszigetelő, még jobb hangszigetelő is, valamint páraátengedő és tűzálló, a hungarocellel ellentétben.
2015. jan. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg kell nézni a jelenleg érvényben lévő szabványokat, a hőszigetelésnek felrakott hungarocellnek már tűzállónak kell lennie!
2015. jan. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%

A Hungarocell nem tűzálló , ha meggyullad , akkor ég mint a fáklya ( egyszer hegesztés közben meggyújtottunk egy darabot - lángolt - menekültünk ).

Tűzgátló anyag van benne , de nem tűzálló .

Vakolat borítja , ezért nem gyullad meg ( mivel nem jut oxigénhez ) , de ha külső hőforrás begyújtja , akkor baj van ....


Nem kell elhinni , vágj le egy fél táblát és gyújtsd meg , először zsugorodik , majd lángra kap és nagyon sokáig ég ( és mérgező gázt bocsát ki ).


Ha a hungarocellt elkevered benzinben , akkor kész a házi napalm.....


A kőzetgyapot a jobb , de ez az árban is megnyilvánul , a kivitelezők azért szeretik a nikecellt , mert egyszerűbb vele dolgozni.

2015. jan. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!