Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Panel lakásba milyen kádat...

Panel lakásba milyen kádat vettetek? Hagyományosat vagy formásabbat? Csúszásgátlós aljút? Amúgy az tényleg nem csúszik? Kép lent

Figyelt kérdés
[link]

2015. jan. 24. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Hát ha te nem tudod meghatározni, hogy neked milyen lenne a legjobb, akkor mi hogyan tudnánk, hogy neked mi lenne a legjobb? Gondolkozz!
2015. jan. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Arra lennék, kiváncsi, hogy kényelmesebb-e egy formásabb kádban ücsörögni, mivel régi kádunk van, így ezt nem tudom. Lehet tök fölösleges és jó egy sima kád semmi extrával. A csúszásgátlós aljat meg nem tudom, végigsimítottam az üzletben, biztos kevésbé csúszós, de mennyit számít az a sok göcsört benne nem tudom. Ezért kértem tapasztalatokat.

Persze szebb egy formás ergonómikusabb kád, meg ez a csúszásgátló sem rossz, ha tényleg működik.

Szóval nem hülye vagyok, csak tapasztalatokat várok.

2015. jan. 24. 16:02
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Panellakás fűrdőszobájába sajnos nem l lehet nagyobb (például sarokkádat) betenni, mert nincs hely neki. Csak a hagyományos fér be méretben. A csúszásgátlós az nagyon praktikus, de így meg nem lehet fekve jókat csusszanni a kád egyik végéből a másikba, viszont biztonságosabb.
2015. jan. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

formásabb kád van sima egyenes is, ugyan akkora mint a régi hagyományos, tehát nem sarokkádra gondoltam.

de köszi :)

2015. jan. 24. 16:18
 5/8 anonim ***** válasza:

NÁlunk "formásabb" kád volt a lásban, ahol felnőttem, szerintem sokkal jobb, mint a sima (később albérletben volt sima is, szerintem mérföldekkel kényelmetlenebb).


Ill. egyik rokonomék pl. átépítették a panelt úgy, hogy a fürdőszoba annyival nagyobb lett, hogy belefért egy kisebb sarokkád, nagyon praktikus és esztétikus megoldás. A folyosóból vették el a helyet.


Ez mondjuk alig nagyobb, mint a panelban egy egybenyitott wc-fürdő:

[link]


Én azt a fajta kádat szeretem, ami szépen kerekített, nem mereven lehet csak ülni benne, hanem kényelmes a hátnak. Előny, ha van kialakított "karfa" benne. Amit viszont nem szeretek, azok a hidromasszázs kádak a 26 fém fejjel bennük, amik nyomnak mint az állat, ha nem kapcsolja be őket az ember, hanem simán fürdeni szeretne...

2015. jan. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha megengedheted, akkor csak is Ravak.

Vannak kifejezettem pici fürdőszobákba valók.

Rosa95, Avocado, stb...

2015. jan. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ravak be happy, vagy az állom ravak for you...
2015. jan. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Panel lakásba szerintem az még jobb,ha olyan zuhanykabint veszel,aminek az alja egy kád. 2in1
2015. febr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!