Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » A bontott ablak (műanyag)...

A bontott ablak (műanyag) ugyanolyan jó mint az új? Van valami hátránya ha olyat építtet be az ember?

Figyelt kérdés

2015. jan. 26. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt mindig látni kell.

Van olyan is, hogy nappal beépítik, éjjel ellopják, másnap meg bontottárúként kínálják.

2015. jan. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az összes olyan.Érdemes ellenőrizni,hogy nincs-e benne vetemedés,mert javíthatatlan.Ill. a nyitómechanika müködőképességét.
2015. jan. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Arobi válasza:

A bontott műanyag ablak nem ugyanolyan jó,mint az új. Ezt kérdezned kell ? A használt mosógép pl. ugyanolyan jó,mint az új ?Vagy bármi más ? Na ugye ?! Ha ilyet veszel nagyon nagy rizikót vállalsz,mert ez nem egy mosógép,érted ? És a mosógép se jó,ha rossz a centrifuga fékje,vagy fél év múlva leégett a motor. Én egyszer vettem használt mosógépet,büdös volt mint a görény vizesen amíg meg ku nem száradt,akkor is,de nem feltűnően,ezért palizott be,aztán leégett a centrifék 2. hóbán,majd újabb 3 hó és a motor.A szerelő azt mondta 29 e.Ft lesz+kiszállás stb.úgy 35 ezer körül. Ha hozzá adom a 28e.Ft-ot amennyiért vettem+a hazaszállítást,ugyan én hoztam sajáttal,de kevés benzin igy is kell,és hát a pakolás,a kezem majd levágta a 80 kg-os dög,és igen csúnyán nézett a szomszéd is,aki segített,belekerült az is 2 üveg borba. Ha mindjárt újat veszek,nincs aez sok-sok keserv,és szivatás,és ennyiért már kaptam volna újat. Jól megszivattam magam. Használtat szerintem csak igazán nagy értékből kell venni, pl. autó,ingatlan,mert az újban igen drága,de ott is megszivhatod,szivtam meg már én is mindkettőnél.


Hát minden jót neked,végül is te döntesz. Üdv R'

2015. jan. 31. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Arobi válasza:
Ja bocsi,elfeledtem írni Műanyag ablakokkal foglalkozom,ilyeneket gyártunk forgalmazunk,beépítünk. Nekem mindegy hogy mit csinálsz,mert ettől nem lesz több pénzem,csak gondoltam elkel a jó tanács. Üdv R.
2015. jan. 31. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek , még megnézem melyik milyen áron van..aztán eldöntöm.
2015. febr. 1. 05:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát rizikós. Ha viszonylag kicsi a lakásod, akkor szerintem nem érdemes ezen spórolni, mert lehet, hogy most perpillanat épek azok a nyílászárók, de 1-2 év múlva lehet, hogy újból tropa lesz, s akkor ott vagy, hogy vehettél volna újakat is.
2015. dec. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!