Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Jelenleg konvektoros házban...

Jelenleg konvektoros házban szeretnénk cirkófűtést kialakítani, lehet, hogy buta kérdés, de elkezdhetjük intézni még a fűtési szezon vége előtt vagy meg kell várjuk amíg nem kell fűteni?

Figyelt kérdés
Bocs, de teljesen laikus vagyok. Gondolom a tervezésnek, engedélyeztetésnek is van bizonyos ideje. A kivitelezést el lehet-e kezdeni úgy, hogy mellette mennek a konvektorok vagy egyáltalán nem? Én laikusként arra gondoltam, hogy talán a csövezést meg lehet csinálni, talán a radiátorok felrakását nem, mert az a konvektorok helyére menne, illetve a kazán bekötését nem. Hozzáértők véleményét várom. Szerelőt fogunk hívni hamarosan, de jelenleg még nem lakunk ott (most van folyamatban a vásárlás).
2015. febr. 10. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolnám, hogy keress először egy megbízható szerelőt. Legjobb a szolgáltatót felkeresni, ők tudják, hogy mely szerelővel vannak szerződéses viszonyban. Neki általában van tervezője és mindenben tanácsot tudnak adni, ugyanis ahány szolgáltató, annyiféle követelmény, előírás van.
2015. febr. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez biztosan meglesz, csak kíváncsi lettem volna, hogy egyébként elkezdhető-e a munka még fűtési szezonban, amíg a konvektorok és a kandalló üzemel. Már vannak jelöltek, de csak hétvégén költözünk és jövő héttől lehet hívni, hogy felmérjék a terepet.
2015. febr. 10. 14:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Keress 1 jó szakembert,és mindent megold .Ezt már most megteheted,tavasszal mehet aztán a munka .Nem tart ez hetekig .
2015. febr. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 lalalalalalala és la ***** válasza:
Érdemes már most beszélni a szerelővel,ugyanis a jó szakember nem olyan, hogy ha kell leakasszuk a szegről mint egy kopott kabátot! Ha időben megeggyeztek Ő tud a kérdéseidre választ adni, jobb esetben ő intézi az adminisztrációt is.
2015. febr. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már most, azaz a jövő héten fogunk beszélni szakemberrel, egyáltalán még csak fel sem merült, hogy leakasszuk a szegről....
2015. febr. 11. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!