Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hófehér műgyantapadlót drágán...

Hófehér műgyantapadlót drágán csinálnak? Pl egy kisebb panellakásba.

Figyelt kérdés
2015. márc. 2. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
5-8 ezer Ft körül van négyzetmétere a műgyantázásnak.
2015. márc. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
cakli pakli? aljzategyengetéssel együtt? Köszöntem + zöld kéz
2015. márc. 2. 19:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Én most pereskedem a kivitelezőkkel, mert elbajszintották a technológiát, és válik, pattog, cserepesedik fel a garázsomban a műgyanta burkolat, de kijavítani nem akarják. Amúgy tényleg nem egy ökör ára, de ne nézzen birkának senki.

(Körülbelül ötször rákérdezett, hogy tényleg számlásan akarom megcsináltatni? De jó, hogy nem hagytam rábeszélni magam, hogy csináljuk okosba' .)

2015. márc. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen cakli pakli.. :) De az ár az anyag minőségétől függ.
2015. márc. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha azt vesszük alapul hogy a járólapok ára 2-3/nm kezdődik +ugyanaiért teszik le, ragasztó fuga, ugyanott vagyok akkor már inkább műgyanta az szebb meg praktikusabb, igaz akkor csak számlával szabad csináltatni ezexerint... Neked a garázsba mennyiért öntötték?
2015. márc. 4. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!