Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Lehet e abból bajom, ha a...

Lehet e abból bajom, ha a helyi piás ezermesterrel cseréltettem ki a sütőt?

Figyelt kérdés
Persze akkor amikor nem iszik, nincs pénzem igazi gázszerelőre se sütőre (használtat a használtra).

#FÉG-Army
2015. máj. 13. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:

ha megtudja szakszerűen csinálni...... bár ez a fajta szaki nem ért mindenhez, nem követi az előírásokat, szabályokat,csak összeteszi, hogy ez így jó..... utána meg te szívsz ha baj lesz.

mivel köti, be, milyen tömítést alkalmaz, ez egyik sem mindegy, viszont ha nem jót, abból csak baj lehet.

2015. máj. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
PL ha kiég a ház, fizetne-e abiztosító?
2015. máj. 14. 10:17
 3/6 anonim ***** válasza:
no ezét se szabad biztosítani a házat, úgysefizet
2015. máj. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem fizetne a biztosító, ha kiderülne, hogy számla nélkül, ÁFA nélkül, egy kontárral csináltattad meg a gázsütődet, és éppen amiatt égett le a házad. De gondolom ezt nem fogod elmondani a biztosítónak!!! Ők meg gondolom nem fényképezték le a régi sütődet, amikor a biztosítást kötötted...
2015. máj. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De egy szakértői vizsgálat ki tudja deríteni hogy honnan indult a tűz, milyen volt ereje, jellege. Mondjuk azt tényleg nem mondanám meg hogy én csidheztem-el...
2015. máj. 15. 18:33
 6/6 A kérdező kommentje:
Izé, egy hét múltán kissé szivárgott a gáz de visszajött az ember...
2015. máj. 21. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!