Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Akril- vagy lemezkád? (fürdőká...

Akril- vagy lemezkád? (fürdőkád) Szerintetek melyik a jobb? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Melyiket hogy kell beépíteni, melyik az olcsóbb, tartósabb?
2015. máj. 21. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legjobb az öntöttvas:) Nekünk most akrilkádunk van, de ebből érdemes drágább, jobb minőségűt venni, amire legalább 10 év garancia van. Ismerősömnek lemezkádja van, de nem igazán jött be nekik.
2015. máj. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A lemezkád vékony lemezből van, ezért ha megreped valahol a festés, előbb-utóbb kirozsdásodik, kilyukad, kifolyik a víz, kidobható.
2015. máj. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én lemezt akartam venni de a szaki lebeszélt róla. Akrilt vettünk. Kényelmes. Elég hosszú gari van rá. Remélem nem szakad le alattam ez után sem :)
2015. máj. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már négy lemezkádat "elfogyasztottam", de repedést még egyiken sem láttam rajtuk. Ami gond, az a zománc minősége, de az minden fajtánál fennáll.
2015. máj. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akril van, lemez után. Nem fagy le a talpam, ha télen belelépek... Nekem ez szempont, a fürdőszobánkban sosincs valami meleg.
2015. máj. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Melyiket hogy kell beépíteni,


Ahogy kéne, azt nem tudódjak megfizetni. A beépítések fele hibás azonnal, a negyede hibás lesz udővel, a másik negyedén, meg szerencsével, nem tapasztalható ázási esemény később, de csak a szuerencsén múlik itt is

2015. máj. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

mindennek van előnye, hátránya.

lemez kád hidegebb, hamarabb hűl benne a víz. ha elég vastag, akkor nagyon tartós.

akril eleve melegebb. olcsóbbak gyenge minőségűek, a drágább garanciális beépítése nagyon sok. ravaknál pl ravak lábbal, esetleg kerettel és preferált szakember. de a hiba sem egyszerű, mert egy labor ahol eldöntik hivatalosan a hiba okát elég drága, így jobb ebbe már nem is belebonyolódni.

lemez kádak több 10 éve vannak és léteznek. egy drága akril beépítése garanciálisan egy vagyon, de így garanciális, és tartós.

2015. máj. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 TappancsMancs ***** válasza:

A válaszokból láthatod, hogy a minőség mindkettőnél alapvető. Ami beépítős arra nem érdemes sajnálni a pénzt mert költségesebben cserélhető.

https://www.youtube.com/watch?v=b3V21BVLIM4

https://www.youtube.com/watch?v=P3RD5YedcZQ

2017. márc. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!