Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Furdokad beepitese mennyire...

Furdokad beepitese mennyire koltseges? Most zuhanykabin van, panellakasrol van szo (beton) valoszinu vissza le kell hozni a csaptelepet. Elobb a komuves dolgozik aztan a vizes? Vagy hogyan zajlik a munkamenet?

Figyelt kérdés
2015. jún. 8. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk előbb a kőműves leverte a régi csempét,utána a vizes kivette a régi berendezéseket,a tálcát,megcsinálta az új blokkakat,betette a kádat,csaptelepeket,és utána jött a burkoló megint lecsempézni.Elöbb a vizes jön,utána a burkoló.
2015. jún. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi es mennyibe kerult kb? mindennel egyutt
2015. jún. 9. 07:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért nem tudok pontos összeget,mert mi az egész fürdőszobát újítottuk,úgy került kb.300 ezerbe egy pici fürdő.Sokalltam,a munkások is lassúak voltak.Egy normális csaptelep 15 ezer,kád 20-30ezer,attól függ mekkora,milyen.Csempe 1200/m2-től,minden attól függ mennyire akarsz puccos dolgokat.Nekünk a legegyszerűbben jött ki ennyire.A csaptelepen nem érdemes spórolni.A vízesblokk kialakítása,csövezés kb.30 ezer,a burkoló munkadíja.A kád szigetelése,csemperagasztó...ilyen apró dolgok úgy meg tudják dobni,hogy én se hittem el.Ha csak a kád rész lesz felújítva,akkor is számolj minimum egy 100-assal.
2015. jún. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ez a 300 EFT hogy jött ki, nekem a háromszorosa volt, igaz közepes méretű fürdő teljes felújítás jobb (középkategóriás) anyagokkal.
2015. jún. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
6nm2-es pici fürdő,csempe,járólap 40e,kád 20e,wc-blokk 15e,csaptelep 15e,mosdó szekrénnyel,tükörrel 20e,samott-tégla a kád köré kb.5e,a csempe alá kellett ragasztò+háló,mert nem a falra,hanem műanyag burkolatra csempéztünk,nem bontottuk le,ez kb.30e megint,a csövek a mosdó és a kád alá,meg csinált egy mosógépkivezetést,az nem tudom mennyi volt, burkoló napi díja 7000 volt,5 napot dolgozott,a vizes 25-öt kért.Nekünk is közepes minőségű anyagból készült,a csaptelep mondjuk MoFém...egy csomó apróság meg mindig jön.
2015. jún. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!