Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Kompresszor és pisztoly,...

Kompresszor és pisztoly, otthoni fényezéshez?

Figyelt kérdés

Nem tudtam melyik témában tegyem fel a kérdést, ezt találtam a legalkalmasabbnak? Szóval szeretnék venni egy kompresszort és egy pisztoly, itthon egy külön helységben szeretnék például simsonnak a tankját, sárvédőjét stb... lefényezni. A kérdéseim a következőek:

-Milyen kompresszort vegyek?

-Milyen pisztolyt?

-Milyen tipusú, márkájú stb festék való ehhez?


Nem kell hiper-szuper cucc, csak azért szépen lehessen vele dolgozni! Az alapozással, szórógittezéssel nagyjából tisztában vagyok!



2015. jún. 22. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
A kompresszornál a leadott légmennyiség számít minél több annál jobb,hanem csak köpköd.
2015. jún. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minimum 6 bárt tudjon-de 8 bár a jóóóó!!!
2015. jún. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A többi kérdésemre is tudtok adni választ? Esetleg link, hogy milyet vegyek? Vagy milyen biztosan ne vegyek, milyen márkát kerüljek?
2015. jún. 22. 21:00
 4/6 redbulldan válasza:

Kompresszor: [link]


Festékszóró: [link]


A festék az mindegy, csak jól legyen behígítva.

2015. jún. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 redbulldan válasza:
Ezek kezdésnek megteszik, és jól is lehet velük dolgozni.
2015. jún. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszöntem szépen! Ment a kéz! :)
2015. jún. 22. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!