Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Görbe plafont hogyan lehet...

Görbe plafont hogyan lehet egyszerűen széppé tenni?

Figyelt kérdés
Renováljuk a konyhát de a plafon középen megvan sűlyedve.Gondoltam vékony hungarocell díszlapkora, de az nem nézne ki jól szerintem.

2015. júl. 13. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Gondolom fafödém, lehet hogy fel kellene kötögetni a gerendákat, ez kihúzza vízszintesre, de újra kell vakolni.

Gipszkartonozással el lehet tüntetni, de ha nagyon korhadt a deszkázat, vagy a stukatúr van leszakadva, akkor először azt le kell szedni.

2015. júl. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Plafon vasbeton sín méretű vasgerendák vannak benne, és 206cm magas a beltér 190 centimmel számomra nem kivitelezhető a gipszkarton mennyezet.
2015. júl. 13. 22:45
 3/9 anonim ***** válasza:

Végül is mi van megsüllyedve? A vakolat? Gondolom nem a sínek.


A vakolatot legfeljebb levered, visszateszed.

2015. júl. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

6mm-es vakoló-sin, amit be kell tenni de előtte csavarokat tiplivel feltúrni hálóban és beállítani a síkot, hogy a csavarok feje síkban legyen és a sínt a csavarok tetejével egy szintben felglettelni rézsűre


majd gipsz vakolattal kitölteni a kozöket, hogy vakoló vassal síkba hozod


csiszolod és fested


hasonlóan mint a videón

2015. júl. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2015. júl. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

De jó ötlet van ebben a videóban :)


Én is majd akarok javítani egy falat, így szép egyenes lesz.

2015. júl. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
csávó barkácsdokik rendesen, van többféle videója neki összevissza
2015. júl. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha meg tudja csinálni, mért ne. Én is megcsinálok szinte mindent, bár van amibe bele kell(ene) jönnöm :)


Az őrző-védő cég nevéből ítélve - ami felbukkan az egyik videón az ablakba kirakott táblán - nem is lehet túl messze tőlem :)

2015. júl. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2015. júl. 20. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!